TRENUJ Z GŁOWĄ – to moje hasło. Dlaczego takie, a nie inne? Dlatego, że przede wszystkim skupiam się na optymalnym planowaniu treningu siłowego pod konkretną osobę i jej obecne możliwości, tak by trening mógł być możliwie jak najbardziej skuteczny, a przede wszystkim bezpieczny. Dlatego też jeszcze przed rozpoczęciem  naszej treningowej współpracy kompleksowo sprawdzę Twoje możliwości fizyczne, rozciągnięcie mięśni, jakość ruchu itp. 

Cały czas się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę na różnych szkoleniach, będąc jednocześnie na bieżąco z nowościami w branży, ale przede wszystkim żeby być każdego dnia coraz to lepszym specjalistą. Chcę osiągać jeszcze lepsze efekty u ludzi oraz pomagać realizować ich cele zdrowotne, sylwetkowe i wiele innych, z którymi się do mnie zgłaszają.

 

Jeśli masz jakiś problem ze zdrowiem lub chcesz popracować nad swoją sylwetką, ale w prawidłowy i skontrolowany sposób, to dobrze aby Twój plan był przemyślany i prawidłowo, sumiennie realizowany – a ja mogę Ci w tym pomóc.