Jestem magistrem fizjoterapii oraz trenerem personalnym z kilkuletnim doświadczeniem.

Pomogłem już wielu osobom osiągnąć swoje cele i zmienić styl życia na lepsze oraz pokonać złe nawyki.

 

Jako fizjoterapeuta zwalczam bóle, kontuzje i wiele innych problemów, z którymi ktoś się do mnie zgłosi –  na początku zbierając jak najwięcej informacji poprzez dokładny wywiad, aby móc dopasować najlepszą formę terapii.

 

W treningach wykorzystuję również swoją wiedzę medyczną oraz doświadczenie sportowe z przeszłości (karate, piłka nożna, tenis ziemny, pływanie, lekkoatletyka i wiele innych), żeby dobrać maksymalnie spersonalizowaną formę działania. Każdy kto trafia pod moje skrzydła czuje się zaopiekowana praktycznie 24h na dobę 7 dni w tygodniu, mając ze mną stały kontakt.

 

Cały czas się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę na różnych szkoleniach, będąc jednocześnie na bieżąco z nowościami w branży, ale przede wszystkim żeby być każdego dnia coraz to lepszym specjalistą. Chcę osiągać jeszcze lepsze efekty u ludzi oraz pomagać realizować ich cele zdrowotne, sylwetkowe i wiele innych, z którymi się do mnie zgłaszają.

 

Jeśli masz jakiś problem ze zdrowiem lub chcesz popracować nad swoją sylwetką, ale w prawidłowy i skontrolowany sposób, to dobrze aby Twój plan był przemyślany i prawidłowo, sumiennie realizowany – a ja mogę Ci w tym pomóc.