Jestem certyfikowanym trenerem personalnym. W przeszłości schudłem 25kg i utrzymuję wagę od ponad 5 lat. Odchudziłem też własną mamę 20kg (78kg -> 58kg) w 6 miesięcy! Pomogę Ci wyglądać i czuć się lepiej oraz osiągnąć cele, które są dla Ciebie ważne. 

 

W pracy z podopiecznymi stawiam przede wszystkim na zdrowie i sprawność fizyczną, a co za tym idzie – lepszy wygląd i samopoczucie. Uważam, że trening i dieta powinny być przyjemnością. Gotowanie i jedzenie dobrą zabawą, a treningi częścią Twojego nowego stylu życia. Efekty moich podopiecznych są spektakularne z jednego powodu, oni kochają jak zmienia się ich życie. To sprawia im dużą przyjemność i nie jest drogą przez nieustanne wyrzeczenia. 

 

Wprowadzę Cię w świat fitness z rozsądkiem i luźnym podejściem. Nauczysz się zdrowego podejścia do odżywiania oraz aktywności fizycznej, tak żeby kolejne lata Twojego życia były pełne energii i chęci do działania. 

 

Zapewniam, że z treningu wyjdziesz naładowany pozytywną energią, większą pewnością Siebie, satysfakcją z przekroczenia kolejnych swoich granic oraz kolejną dawką wiedzy, bo lubię edukować swoich podopiecznych, by w przyszłości mogli poradzić Sobie samemu. 

 

Być może dzisiaj nie jesteś zadowolony ze swojej sylwetki, wyglądu i kondycji. Może brakuje Ci motywacji do zmiany, masz dosyć morderczych treningów, kolejnej diety “cud”, która jak się domyślasz – nie przynosi oczekiwanych efektów. Czujesz, że stoisz w miejscu i nie wiesz jak ruszyć na przód? Wiem co czujesz. Poznałem te wszystkie problemy dzięki pracy z podopiecznymi. Jestem przekonany, że pomogę i Tobie.