Kilka słów o mnie

Zawodnik biegów OCR. Rekomendowany trener biegania przez portal  TreningBiegacza.pl

Aktualnie współpracuje z młodzieżowymi zespołami koszykówki Akademii Wisły CanPack Kraków i BeFit24Team przygotowywując drużynę do startu w biegach OCR.  Współpracuje także indywidualnie z zawodnikami, takich dyscyplin jak: piłka nożna, biegi OCR, tenis, narciarstwo alpejskie i sporty-walki.

 

Trener personalny z trzyletnim doświadczeniem, które zdobywał na licznych szkoleniach, testując różne programy treningowe na sobie oraz przede wszystkim pracując ze swoimi podopiecznymi, pomagając im w osiąganiu swoich celów, takich jak: poprawienie wzorców ruchowych, wzmocnienie kręgosłupa, utrata wagi, budowanie masy mięśniowej.

Od najmłodszych lat aktywny w sporcie, dzięki temu nie ma problemu współpracować z młodymi sportowcami. Wielokrotny medalista zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych w zapasach, aktualnie biegacz OCR i reprezentant Polski podczas Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata  w latach 2018-2019.

W swoim dorobku trenerskim, posiada również wiele sukcesów sportowych swoich podopiecznych. Chodź nie ogranicza się tylko do współpracy z sportowcami, również współpracuje z firmami korporacyjnymi w celu zachęcenia pracowników do zdrowego trybu życia.