POTRRZEBUJESZ OSOBISTEGO WSPARCIA?OCZEKUJESZ TRENINGU, KTÓRY DAJE EFEKT?

Zapoznaj się z ofertąi zapisz się na pierwszy trening

Indywidualny, efektywny trening w domuz trenerem online!

Zadbaj o swoją formę z pomocą trenera personalnego,który idealnie dopasuje rodzaj współpracydo Twoich aktualnych potrzebi możliwości!

Pomagamy podopiecznym na różnym poziomiezaawansowania, również z problemami zdrowotnymi,nadwagą i otyłością.

Zapisz się na pierwszy trening -sprawdź jak możemy Ci pomóc! Gwarantujemy rezultaty!W naszej kadrze znajdziesz doświadczonych trenerów,fizjoterapeutów, dietetyków

treningi personalne  spersonalizowane treningi 1:1 profesjonalnego certyfikowanego trenera pracującego na standardach body changers, , trening dokładnie dopasowany do Twoich  potrzeb, do poziomu zaawansowania, przebytych kontuzji, chorób i wcześniejszego doświadczenia. Trening nakierowany na realizację Twojego celu. Czas każdego treningu to 30 min. Trening prowadzony przez platformę internetową zoom, gdzie Trener łączy się z klientem.

Edukacja żywieniowa - treningowa - odżywianie, to jeden z obszarów, który musi iść równolegle do aktywności. w dążeniu do wymarzonej sylwetki, czy też do lepszych wyników, to co wrzucamy na talerza ma niesamowity wpływ. Edukacja żywieniowa polega przede wszystkim na pracy nad nawykami żywieniowymi, minimalizowanie tych złych nawyków i pracowanie nad odpowiednimi ale w ten sposób, by nie był to nie do zniesienia rygor. Edukacja zawsze poprzedza dokładnie rozpisaną rozpiskę żywieniową, gdyż często sama zmiana nawyków, połączona z aktywnością  wystarcza, aby diamateralnie zmieniać swoją sylwetkę. 

Rozpiska zadań domowych poza spotkaniami- w body changers dbamy o to, by poza spotkaniami z Trenerem, klient miał dodatkową aktywność pomiędzy spotkaniami. Naszą misją jest to by zmiany, w których pomagamy, nie były jedynie epizodem a zmianą na całe życie, zmianą optyki na zdrowy styl życia. Aby to wspierać, nasi trenerzy rozpisują, zadania domowe, dopasowane do celu i czasu klienta, tak aby wzmacniać nawyk aktywności i pomagać w osiągnięciu zaplanowanego celu. Zadania domowe często mogą przybierać krótkich 10-15 min ćwiczeń korekcyjnych, bądź treningów cardio.

Plan żywieniowy i suplementacji- plan żywieniowy dedykowany jest dla osób, które lubią i najlepiej im wychodzi pilnowanie odżywiania, kiedy mają dokładnie rozpisane, co kiedy i ile jeść. Najczęściej jest to dedykowane dla osób zdyscyplinowanych, mających czas i chęci aby samemu przygotować sobie posiłki. Przygotowany plan jest w oparciu, przede wszystkim o cel klienta i preferencje, wykluczenia żywieniowe.*
*plany nie są przygotowane dla osób z chorobami, dla których potrzebne jest wsparcie lekarza i ustawienie leków hormonalnych

Kontrola efektów (pomiary, progres treningowy) -w dążeniu do wymarzonej sylwetki albo poprawy wyników, poprawy sprawności, bardzo pomocne jest mierzenie efektów i kontrola zmiany sylwetki. Trener na początku współpracy zakłada kartę klienta, na której co 3 tygodnie nanosi pomiary, oraz zapisuje każdy trening, dba o to by co co najmniej 6 tyg zmieniać plan treningowy aby ciało miało ciągle nowe bodźce do rozwoju.

Stały kontakt z trenerem - trenerzy Body Changers nie ograniczają się do kontaktu tylko podczas spotkań. Często jeśli masz jakieś dodatkowe pytania zawsze możesz napisać do swojego trenera, a trener w czasie, w którym nie wykonuje treningów odpisze.

zapisz się na pierwszy trening w promocyjnej cenie

Jak wygląda współpracaz BODYCHANGERS?

  • Wyślij zgłoszenie / dokonaj zakupu
  • Oczekuj na kontakt od naszego Biura Obsługi / Trenera
  • Umów się na spotkanie z naszym Trenerem, w dogodnej dla Ciebie lokalizacji
  • Przejdź test sprawdzający poziom Twojej sprawności
  • Określ Twoje cele i oczekiwania z Trenerem
  • Do zobaczenia na treningu! 🙂

zapisz się na pierwszy trening w promocyjnej cenie