O NAS

Od 12 lat zajmujemy się szeroko rozumiana promocja zdrowia. Sami od wielu lat jesteśmy czynnymi trenerami personalnymi.

Ostatnie lata poza współpraca z naszymi podopiecznymi, tworzyliśmy duży projekt z All for Body, klubów treningów personalnych, gdzie byliśmy odpowiedzialni za tworzenie zespołów w większych miastach Polski.

W szczytowym momencie projekty zarządzaliśmy zespołem 300 trenerów w całej Polsce, wykonując kilka tysięcy treningów miesięcznie, co pozwoliło nam być blisko codziennych problemów związanych z aktywnością czy odżywianiem i na bazie tego poprawiać oferowane rozwiązania. 

 

Dzięki przebytym doświadczeniom, mając za sobą wiele  sukcesów i porażek  tworzymy teraz projekt, dzięki któremu nadal możemy szerzyć zdrowy styl życia, docierając do większej grupy odbiorców. 

W Body Changers poprzez szeroki wachlarz rozwiązania chcemy pomóc każdej osobie, chcącej zmiany w zakresie zdrowego stylu życia.

Opieramy się o współpracę stacjonarnej w naszych studiach treningu oraz współpracę online, bądź połączenie tych dwóch. W zależności od tego jakie kto ma potrzeby i cele , jakie ma doświadczenie,  dobieramy zakres współpracy. 

 

Cały czas szkolimy nasza kadrę podnosząc ich kwalifikacje oraz standardy obsługi.