Zmiana stylu życia, bez stresu i ograniczeń!

Pomagamy  w poprawie zdrowia i jakości życia, bazując na prostych, sprawdzonych i skutecznych metodach.

Body Changers powstało z myślą o walce z problemami cywilizacyjnymi, które coraz częściej i drastycznie obniżają jakość naszego życia!

Szalone tempo życia, stres i przemęczenie wpływają na to, że aktywność i odpowiednie odżywianie spychane są na bok, na rzecz szybkich nagród najczęściej nie związanych ze zdrowiem.

Jako Trenerzy i Specjaliści od Spraw odżywiania, z 10 letnim doświadczeniem w bezpośredniej pracy z klientami treningów personalnych i współpracy online stawiamy zawsze nacisk na 3 filary:

 • odpowiedni plan treningowy- dopasowany do poziomu sprawności, doświadczenia i warunków 
 • właściwy plan odżywiania- ułoży tak aby nie był dużym obciążeniem i by posiłki smakowały 
 • wsparcie na bieżąco- w chwilach kiedy brakuje motywacji albo pewne rzeczy są nie jasne
  zawsze można do nas napisać, a sami też motywujemy do działania

Nasz zespół

Arek Ptaszkowski

Arek Ptaszkowski

Założyciel, trener, specjalista ds. odżywiania

Wojtek Twardzik

Wojtek Twardzik

Założyciel, trener, fizjoterapeuta

Kasia Kaleta

Kasia Kaleta

Trener, specjalista ds. odżywiania

Ola Włodarczyk

Ola Włodarczyk

Trener, dietetyk kliniczny

Problemy jakie widzimy

IDEALNE PLANY NIE DZIAŁAJĄ
Zauważamy często tendencję dietetyków i trenerów, którzy współpracują z klientami online, do rozpisywania idealnym, książkowych planów zarówno treningowych i dietetycznych. Niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, idealny plany nie istnieją, a jak już to jedynie na papierku. Biorąc pod uwagę tempo życia, w jakim przyszło nam się zderzać 80% ludzi nie masz czasu na to aby spędzać 2 godziny dziennie na siłowni + 1 godzinę w kuchni by przygotować sobie jedzenie. Plan zatem nie powinien być idealny, a wystarczająco dobry aby wpłynąć na diametralne zmiany w jakości życia i w sylwetce!

SZABLONY 
Na rynku można znaleźć wiele firm oferujących plany treningowe i żywieniowe, często w bardzo atrakcyjnych cenach. Niestety często za ceną idzie jakość. Naszymi klientami nie rzadko są osoby, które korzystały z gotowych, uniwersalnych planów, najczęściej kończyło się to fiaskiem bez żadnych efektów.

BRAK WSPARCIA I MOTYWACJI
Świat mocno pędzi do przodu i coraz częściej ludzie decydują się na wybór technologii, różnych aplikacji do ćwiczeń bądź gotowych planów z internetu. W takiej sytuacji pozostajesz sam z tymi planami, które nie rzadko są dla Ciebie nie do końca zrozumiałe. Zauważamy jednak, że bardzo duża część tych osób wraca do tradycyjnych metod, bo nikt nie zastąpi człowieka. Z wywiadów z klientami dowiadujemy się najczęściej, że powodem zaprzestania aktywności, czy złego odżywiania jest lenistwo i brak motywacji.

BRAK CZASU
Tempo życia jest bardzo szybkie, szczególnie jak pojawią się dzieci to czas na „swoje sprawy” mocno topnieje. W takich sytuacjach często rezygnujemy z ruchu i wpływamy na pogorszenie stanu zdrowia i sylwetki. Nie zawsze jednak tak jest, bywa i tak, że pod pretekstem braku czasu tłumaczymy się innym albo też sobie, że nie ćwiczymy albo nie gotujemy sobie posiłków. Pytanie jaki jest prawdziwy powód 🙂

Jakie mamy na to rozwiązania

 • PROSTY PLAN DZIAŁANIA
  Na bazie wielu lat doświadczenia, wiemy, że często proste metody i założenia dużo lepiej działają niż wyidealizowane plany. Staramy się dokładać wszelkich starań aby plany były możliwy do realizacji a nie został wrzucony przez Ciebie w kąt mieszkania. Duża ilość obowiązków dnia codziennego, utrudnia Ci zadbanie o dobrą kondycję dlatego tworzymy plany, które nie będą trudne do zrozumienia, skomplikowane i nie do zrealizowania.
 • WNIKLIWA ANALIZA
  Zanim przejdziemy do stworzenia i dopasowania planów dla Ciebie, wnikliwie analizujemy ankietę dotyczącą Twojego aktualnego stanu zdrowia,
  aktualnej aktywności i przeszłych doświadczeń. Na bazie tego układamy dopasowane założenia treningowo- dietetyczne, które mają największą szansę powodzenia.

 • CIĄGŁA MOTYWACJA I WSPARCIE
  Naszym celem jest to abyś realnie osiągnął efekty. Dlatego z naszej strony dajemy 100% wsparcia i motywacji przez czat czasami przez rozmowę telefoniczną. Nie zostajesz sam z planem. Jeśli masz pytania, wątpliwości coś chcesz zmienić w planie, możesz na to cały czas liczyć!

 • ZŁOTE PÓŁ GODZINY DZIENNIE
  W rzeczywistości jak nas otacza i ciągłą gonitwę stawiamy na złote 30 min dziennie. Tyle wystarczy aby zadbać o odpowiednie odżywianie i ruch. Oczywiście jeśli masz czas poświęcić więcej niż 30 min to super ale wiedz, że 30 min wystarcza. Plany które tworzymy można wykonać w domy są tak skonstruowane aby bez problemów można było je wrzucić w każdej porze dnia do grafiku.

Co mówią nasi klienci?

Współpracujemy z klientami z całej Polski

Zacznij teraz!

Wypełnij formularz i rozpocznij współpracę

Wypełniając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych oraz otrzymywanie informacji handlowych od Body Changers sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Kapelanka 12 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.